Czy Marshall Artist stanie się kolejną rozchwytywaną marką? Malik Montana zaskoczył w swoim teledysku

2019-07-10

Malik Montana promuje Marshall ArtistMalik Montana po raz kolejny szokuje swoich słuchaczy. W ostatnich dniach na youtubie pojawił się nowy utwór tego artysty, który w bardzo szybkim tempie zdobywa kolejne miliony wyświetleń.

"Łyżka", bo tak nazywa się nowy hit to agresywna zabawa stylem na pograniczu erotyki. Tekst - wskakuj na łyżkę jak koka - nie szokuje tak bardzo, jak sam teledysk, w którym pełno jest półnagich kobiet. Zresztą zobaczmy sami.Marshall Artist to legendarna firma z UKJednak ważniejszy od wspomnianych modelek jest fakt, że w teledysku została wykorzystana kurtka zupełnie nieznanej firmy. Przynajmniej w Polsce. Mowa o legendarnej firmie Marshall Artist, która w UK robi furorę.

Malik Montana postanowił zaskoczyć i przełamać trendy także w Polsce. Udowodnił tym sam już po raz kolejny duże wyczucie smaku w doborze garderoby. Czy marka Marshall Artist przyjmie się w Polsce? To pokaże czas. Tymczasem najnowszą kolekcję możecie znaleźć na Clobber.pl - popularnym sklepie modowym, który mieści się przy ulicy Mazowieckiej w Warszawie.

Malik Montana w kurtce Marshall Artist

sportowystyl.com.pl - 2019-2021